diyor zaten yapay zeka hem ön hem de

Admin

Administrator
Yönetici
artık kameralarda var çok iyi sonuçlar çıkıyor yani acayip denemeler yapabilirsiniz bilmiyorum Hani evden çıkmıyoruz çok fazla bir yere giremiyoruz edemiyoruz O nedenle uzaktan böyle bir çekim yapmak istediğinizde işinizi görüyor kuzum deneyeceğiz karşımızda bir gökdelen var herhangi bir detay göremiyoruz Tabii ki burada uzun seçeneklerimiz var aslında şuradan başlasak çok iyi olur şu anda Ultra geniş açılı bir başlangıç yaptık şöyle bir birlikte geçtik şu anda 13 değil ve elim hareket etse bile görüntü hiçbir şekilde hareket etmiyor Şimdi biraz daha

fazla Detay çekildi 32 deyim şu anda sol üst tarafta bir kare belirdi bakın sarı oldu bu ne anlama geliyor şu anda fotoğraf çekebilirsiniz anlamına geliyor Çünkü elektronik olarak da sabitledi bir fotoğraf çekmiş olayım Ne diyorsunuz biraz daha var atalım mı Şöyle yukarılara doğru Bu da artık şu anda gökdelendeki odalara bakıyoruz bir deneyim bakalım şu anda bildiğiniz pencerelere doğru çekin yapıyoruz yani her bir Pencereye şu kadar yakınız sarıyı da gördük bir fotoğraf çekiyorum onu bir ineğim o kadar yakınım ki buldum şeker banka buna elde

yapıyorum Arkadaşlar daha bombası bu şu an sarıyı da gör Evet gördüm arkadaşlar fotoğrafımı çektim Kamera konusunda bir şey daha söyleyeceğim şimdi Normalde başka bir platformda ücretli olarak yapabildiğiniz yönetmen bakışı olarak adlandırmış lar Samsun tarafında birden fazla kameranın aynı anda kullanılması bu güzel bir şey özellikle de videolu içerik üreten bunları sosyal medya platformlarında paylaşan kişiler için gerçekten güzel bir şey Dilerseniz bu özelliğin ne olduğunu nasıl kullanılabileceğini kısa bir örnekle paylaşmış olayım Şimdi yönetmen

moduyla Çekim yapıyorum Buradaki en büyük avantaj şu benim bu çekimi yapmam için Ekstra bir ücret ödemem gereken yazılım yok yani Samsung'un kendi arabirimi Bunu bana gerçekleştirebiliyor şöyle ön kamerayı zaten görüyorsunuz ve arka kameradan bir tanesini seçiyor mu şu anda Ultra geniş açılı var ama kameraya döndüm Bence bu daha iyi bir seçim olabilir Ama isterseniz telefon kamera ile kullanabilirsiniz şöyle bir çekim yapacağım arkadaşlar ve montaj hazır yani Evet arkadaşlar şu anda ofisimizin teras katındaki ağaçları görüyorsunuz Bunlar