bir akıllı saat gidiyor Yani bunu satın aldığınız

Admin

Administrator
Yönetici
zaman Bakın şu anda ekranı yanıyor ekranı gündüz çok fazla parlaklık veremiyor ama dışarıdan Ben 79 yıllık yakın tatil diye durmuyor yani kayıt ekibi Safiş gibi duruyor onlar açık net söylemek lazım Yiğidi öldür hakkını verme diyelim Ama iyiydi hiç öldürmedim Hani uykuyu 3'te iddia ediyor diye bazı belli başka sıkıntılar var size ilk olarak akıllı bileklik uygulamasını göstereceğim ardından da akıllı bilekliğin arayabilirim Söyleyemem biraz Tabii çalışmıyor Çünkü buradaki birazdan çevreyi de göreceğiz buradaki adım sayısını gösterebiliyor Şu anda da

verirsen Kim geliyor tam ondan bahsedecektim otomatik olarak Eğer otomatik olarak sağ üst taraftaki Bundaki yine işaretine basarak buraya geleli biliyorsunuz bugün kadın 8232 Yani saat daha 10.30 sabah çok erken kalktım yolculuk yapacağım iddialı rakam olmuş bundan da zaten bahsedeceğim buradaki Benim boyum uzunluğunu bildiği için mesafeyi tahmin edebiliyor kilomu bildiği için kaloriyi tahmin edebiliyor Buradaki amaç için henüz Tamamlanmamış Benim değildi amacım 5000 adım atmaktır Gerçi tamamlanmış yazıyormuş Pardon amacı

tamamlayıcı sağlık derece mi bana gösteriyor burada vücut kitle endeksi ile vücut Yarın gösterebiliyor 1060 bu rakam Çok doğru değil vücut yağ oranı biliyoruz da gittiğim için hani Bu rakamlar ondan dolayı güvenmemiz gerekiyor ve buradaki elindeki telefonda gösterebiliyor oluşur güzel ama dediğim gibi tekrar tekrar söyleyeyim yani 12 yıl daha söyle bu cihazları geri geliyorum şimdi mi gösteriyor Bu dağınık olarak 841 11027 de Benim kahvemi öksüm zamanki rakamları bana gösteriyor Kaypak isteyen tam bakıcı Kandaki oksijen seviyesini görebiliyorum

biraz öncesi detayları da bana gösteriyor gördüğünüz gibi anlık olarak da bulunan da görebiliyor Şimdi işin en kötü tarafına geleceğiz kuytu tarafta Kontrol etmek isterseniz bileklik ile alakalı bir ayar var böyle baktığın zaman bileklik ekranı yanıp yanmaması ayarlaya biliyorsunuz 195 196 stabil çalışıyor yani Arada sırada kaçırdı oluyor Ama bakıcı genellikle buradaki kadarlar tatil verebilirim o bileklik konuşun da güzel rahatsız etme modu çalar saat 10'u gibi ayarlar var işte çok fazla oturursanız Siz anlarsınız zaten dün buraya bakmıştık uygulama içmeye ve diğer yerlerde bakmışız spor kısmında çok fazla Side inmeyeceğim iyi bence de uygulaması ya da olur beni uygulaması gibi benzer bir arayüz de burada bana detaylı verir sunabiliyor houselife yazıyor onu yaptığınızdan