örneklerinden bir tanesidir Mete görsün tek

Admin

Administrator
Yönetici
kelleşmiş bir şirketin dünyayı ne hale getirebileceği konusunda Evet takip edin Evet bilmenizde yarar var metaforce tam olarak ne anlama geliyor Muş Hangi şirket Neyi geliştirir olmuş ama Aman dikkatli olun Şu anda ben bir metal örtüsünden koy inler çıktı Biz metaballs kuruyoruz denen enerjisi projeleri çıktı bunlara erkenden yatırımcı olarak gireceğim diye de siz kalmayın Bakın şu anda inanılmaz bir diyorum ya Trend yakalandı Herkes bundan bir şekilde nemalanmaya çalışıyor aman dikkat edin paranızı boş yere kaptırmayın sanal gerçeklik aslı şu anda almanıza

gerek yok katılmamasının nedeni işe yaramaz olmalarıydı metal kelimesini konuşuyoruz diye de işerler hale gelmeyecekler dikkatli olup gaza gelmeyin hemen teknoloji yatırım yapmanıza gerek yok bir şey kaçırdığınız da yok şu anda hiçbir şey olmuyor çünkü Facebook ismini met olarak değiştirmiş olabilir çatı şirketi haline geçti Facebook sosyal medya devam edecek WhatsApp devam edecek Instagram devam edecek ama çatı çek getirmekte olacak Mesa diye bir şirket kuruldu diye Metal herhangi bir şey yok ortada hiçbir şey yok ortada

gelecekle ilgili vizyonlar var gelecekle ilgili hayaller var o gelecekle ilgili hayallerimiz büyük ihtimalle 67 yaşlarındaki çocuğunuzda kuruyordu aynı şekilde Zuckerberg çıktı hayallerini anlattı spiker belki çocuğunuzdan sevk vardı milyar dolarlık bir şirkete sahip olması ve elinde 10 milyar dolar bütçe ayırmış 10000 tane mühendis alacağım diye binmesi elinde böyle bir güç olması Bunun haricinde şu anda Ortada bir şey yok Bekliyoruz sizde sakin olabilirsiniz metal orospudur bir hayaldir gene olarak Matriks filmi metaverse çok iyi bari eder ready Player One şu anda hayal

edilen halinin neredeyse ile bir kopyasıdır bu filmleri izlediniz de tam olarak Aslında hayalinizde de ne gibi şeyler olabilecek canlanmış olur diye düşünür Samsung da akıllı saat alanında en güçlü oyunculardan birisi yanında zaten zamanından beri eseriyiz takip ediyorsunuz birçok ürüne yer verdik Şimdi 2020'de çıkan Samsung akıllı saatlerin en iyilerinden birisi Galaxy Watch 4 bunda biraz zaman geçireceğiz ben serinin daha önceki üyelerinde çoğu naaşını aldığım için bunu da geldiğinden beri günlük hayatıma Entegre edip kullanıyorum yorumlarımızı